Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes kursā par kombinēto mācīšanos

25/11/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Laikā, kad attālinātā mācīšanās ir gandrīz katras skolas realitāte visā Eiropā, arvien aktuālāks kļūst jautājums “kā dzīvosim un mācīsimies pēc pandēmijas”. Skaidrs, ka mācības tikai attālināti ir īslaicīgs risinājums, bet kā ar kombinētu mācīšanos, kad mācības pamīšus var notikt gan klātienē, gan attālināti? Piedalies eTwinning.net organizētajā tiešsaistes kursā “Blended Learning: from theory to practice” un uzzini vairāk!

Kursa saturs

Kursa laikā dalībnieki uzzinās par kombinētās mācīšanās (blended learning) pamatteoriju, noderīgiem piemēriem un ar to saistīto labo praksi, vadlīnijām un rīkiem, lai efektīvi plānotu un īstenotu kombinēto mācīšanos eTwinning projektos un/vai mācītu programmās.

Tēma: Blended Learning: from theory to practice
Norises laiks: 07.12.2020. – 18.12.2020.
Reģistrācijas laiks: 30.11.2020 .- 08.12.2020.
Darba valoda: angļu
Vada: Angeliki Kougiourouki un Natalia Tzitzi

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursa ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Parasti kurss izstrādāts arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katrā tiešsaistes kursā 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursam ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. Pēc veiksmīgas tiešsaistes kursa pabeigšanas saņemsi apliecību par profesionālo pilnveidi.

Foto: Pexels.com by Julia M Cameron (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi