Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par pedagogu labjūtību

27/10/2020  |  Pieteikšanās mācībām

30.oktobrī eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā kopā ar eTwinning vēstnieci un pazīstamu mācību vadītāju Kornēliju Lohinovu (Kornelia Lohynova) diskutēs par pedagogu labjūtību un laimi.

Tiešsaistes semināra saturs

Vai laimi var iemācīties? Šajā vebinārā mēs runājam par nepareiziem priekšstatiem par laimi un par mūsu prāta kaitinošajām iezīmēm. Mēs mērīsim arī savu laimi un stiprās puses.

Tēma: “Wellbeing”
Norises laiks: 2020.gada 30.oktobris plkst. 19:00 – 20:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Kornelia Lohynova (Slovākija)

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Foto: Pixabay.com by JillWellington (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi