Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes kursā par spēļošanu

13/05/2020  |  Pieteikšanās mācībām

No 18.līdz 29.maijam eTwinning Live piedāvā piedalīties tiešsaistes kursā, kurā varēs uzzināt par spēļu dizaina pamatprincipiem un izveidot 2D platformas spēli, izmantojot spēļošanas rīku Construct 2.

Spēļošanu un spēļu spēlēšanu bieži viens ļoti kritizē, taču daudzi pētījumi liecina, ka videospēļu spēlēšana uzlabo vizuālo uzmanību un telpiskās motorikas prasmes. Spēļošana izglītībā rada daudz priekšrocību mācību procesā. Šajā tiešsaistes kursā mēs aplūkosim dažus spēļu dizaina pamatprincipus un kopā izveidosim 2D platformas spēli, izmantojot spēļošanas rīku Construct 2. Mēs pavisam vienkārši izveidosim visu vajadzīgo spēlei, personāžus, ienaidniekus un animāciju.

Tēma: “Creating a 2D Game in Construct 2”
Norises laiks: 18.05.2020. – 29.05.2020.
Reģistrēšanās periods: 11.05.2020. – 19.05.2020.
Darba valoda: angļu
Vada: Paulo Novo

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursu ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Tie ir izstrādāti arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katros tiešsaistes kursos 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursiem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. Pēc veiksmīgas tiešsaistes kursa pabeigšanas saņemsi apliecību par profesionālo pilnveidi.

Foto: Pixabay.com by Olichel (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi