Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes kursā par STEM priekšmetu mācīšanu

16/04/2021  |  Pieteikšanās mācībām

STEM priekšmeti (dabaszinātnes, matemātika, inženierzinātnes un tehnoloģijas) daudziem asociējas ar kaut ko teorētisku un sarežģītu. Piedalies eTwinning.net organizētajā tiešsaistes kursā “ STEM is Everywhere” un uzzini, kā STEM priekšmetus sasaistīt ar reālo dzīvi!

Kursa saturs

Šī tiešsaistes kursa mērķis ir uzlabot skolotāju prasmes STEM priekšmetu īstenošanā. Kurss palīdzēs atrast jaunas klases aktivitātes un resursus, kā integrēt reālās pasaules problēmas STEM priekšmetu mācīšanā un izveidot mācību plānu starppriekšmetu saiknes nodrošināšanai.

Tēma: STEM is everywhere
Norises laiks: 19.04.2021. – 29.04.2021.
Reģistrācijas laiks: 12.04.2021. – 19.04.2021.
Darba valoda: angļu
Vada: Bosiljko Derek un Helga Alves

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursa ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Parasti kurss izstrādāts arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katrā tiešsaistes kursā 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursam ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. Pēc veiksmīgas tiešsaistes kursa pabeigšanas saņemsi apliecību par profesionālo pilnveidi.

Attēla autors un avots: Chokniti Khongchum, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi