Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes kursā par STEM priekšmetu mācīšanu

04/12/2020  |  Pieteikšanās mācībām

STEM priekšmeti (dabaszinātnes, matemātika, inženierzinātnes un tehnoloģijas) daudziem asociējas ar kaut ko teorētisku un sarežģītu. Piedalies eTwinning.net organizētajā tiešsaistes kursā “Scientix STEM is Everywhere” un uzzini, kā STEM priekšmetus sasaistīt ar reālo dzīvi!

Kursa saturs

Šī tiešsaistes kursa mērķis ir uzlabot skolotāju prasmes STEM priekšmetu īstenošanā. Kurss palīdzēs atrast jaunas klases aktivitātes un resursus, kā integrēt reālās pasaules problēmas STEM priekšmetu mācīšanā un izveidot mācību plānu starppriekšmetu saiknes nodrošināšanai.

Tēma: Scientix STEM is Everywhere
Norises laiks: 07.12.2020. – 16.12.2020.
Reģistrācijas laiks: 30.11.2020 .- 08.12.2020.
Darba valoda: angļu
Vada: Helga Alves, Bosiljko Derek

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursa ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Parasti kurss izstrādāts arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katrā tiešsaistes kursā 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursam ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. Pēc veiksmīgas tiešsaistes kursa pabeigšanas saņemsi apliecību par profesionālo pilnveidi.

Foto: Pexels.com by Chokniti Khongchum (Creative Commons)

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt