Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes kursā par tiešsaistes rīku izmantošanu svešvalodu apguvē

21/05/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Šis eTwinning Live tiešsaistes kursa palīdzēs svešvalodu skolotājiem iepazīt dažādus rīkus un lietotnes, kas paredzētas visiem valodu mācīšanās posmiem (lasīšana, rakstīšana, runāšanai un klausīšanās), kā arī mācot gramatiku. Kurss nav balstīts uz konkrētu valodu, tas noderēs visiem valodu skolotājiem.

Galvenie kursa mērķi:

  • Iepazīt rīkus un lietotnes iepriekš minētajās jomās valodu apguvē un apgūt, kā tās efektīvi izmantot;
  • Izveidot projekta idejas dažādos mērogos (mini projekts tikai vienai nodarbībai un darba grupas 4 vai vairāk nodarbību secība) ar dažādām lietotnēm.

Tēma: Teaching MFL (Modern Foreign Languages) with Apps
Norises laiks: 25.05.2020. – 15.06.2020.
Reģistrēšanās periods: 18.05.2020. – 26.05.2020.
Darba valoda: angļu
Vada: Simone Pfliegel

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursu ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Tie ir izstrādāti arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katros tiešsaistes kursos 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursiem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. Pēc veiksmīgas tiešsaistes kursa pabeigšanas saņemsi apliecību par profesionālo pilnveidi.

Foto: Pixabay.com by Geralt (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi