Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par apgrieztās klases konceptu

09/09/2020  |  Pieteikšanās mācībām

10.septembrī piedalies eTwinning.net tiešsaistes seminārā, lai uzzinātu, kas ir apgrieztās klases koncepts un kā tas var palīdzēt īstenot eTwinning projektu.

Tiešsaistes semināra saturs

Tiešsaistes semināra dalībnieki uzzinās, kas ir/ nav apgrieztā klase, kādā ziņā tā atšķiras no jauktās (blended) mācīšanās un kāpēc tā būtu jāizmanto. Uzzināsi par vadlīnijām, lietotnēm un rīkiem, kas apgriezto klasi padara par efektīvu izglītības modeli gan tradicionālajā, gan attālinātajā mācību procesā. Tiešsaistes semināra noslēgumā iepazīsi eTwinning projektu piemērus, kuros īstenots apgrieztās klases koncepts.

Tēma: “Flipped classroom in eTwinning: what, why & how”
Norises laiks: 2020.gada 10.septembris plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Natalia Tzitzi, Justyna Furmanek

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Foto: Pixabay.com by MetsikGarden (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi