Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par bēgļu iekļaušanu skolās

19/05/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Sadarbībā ar ANO Bēgļu aģentūru 20.maijā eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā diskutēs par bēgļu bērnu iekļaušanu klasēs.

Tiešsaistes semināra saturs

Tiešsaistes seminārā apspriedīsim pamatjēdzienus attiecībā uz bēgļiem, patvērumu, migrāciju un bezvalstniecību un sniegsim norādījumus pamatskolas un vidusskolas skolotājiem par bēgļu bērnu iekļaušanu klasēs. Uzzināsi, no kurienes bēgļi nāk, kurp viņi dodas un kas viņus motivē pamest savu valsti un atrast drošību citur. Mēs apspriedīsim arī dažas problēmas, ar kurām saskaras bēgļu bērni, piemēram, jaunas valodas apguve un stresa un traumu novēršana, ko var radīt viņu pieredze.

Tēma: “UNHCR Teaching About Refugees”
Norises laiks: 2020.gada 20.maijs plkst. 17:00 – 18:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Frederik Smets, UNHCR (ANO Bēgļu aģentūra)

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Foto: Pixabay.com by cocoparisienne (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi