Izvēlne
arrow left uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par bēgļu iekļaušanu skolās

19/05/2020  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par bēgļu iekļaušanu skolās

Sadarbībā ar ANO Bēgļu aģentūru 20.maijā eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā diskutēs par bēgļu bērnu iekļaušanu klasēs.

Tiešsaistes semināra saturs

Tiešsaistes seminārā apspriedīsim pamatjēdzienus attiecībā uz bēgļiem, patvērumu, migrāciju un bezvalstniecību un sniegsim norādījumus pamatskolas un vidusskolas skolotājiem par bēgļu bērnu iekļaušanu klasēs. Uzzināsi, no kurienes bēgļi nāk, kurp viņi dodas un kas viņus motivē pamest savu valsti un atrast drošību citur. Mēs apspriedīsim arī dažas problēmas, ar kurām saskaras bēgļu bērni, piemēram, jaunas valodas apguve un stresa un traumu novēršana, ko var radīt viņu pieredze.

Tēma: “UNHCR Teaching About Refugees”
Norises laiks: 2020.gada 20.maijs plkst. 17:00 – 18:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Frederik Smets, UNHCR (ANO Bēgļu aģentūra)

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Foto: Pixabay.com by cocoparisienne (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.