Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par brīvprātīgo darbu formālajā izglītībā

14/04/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Šajā eTwinning.net tiešsaistes seminārā uzzināsi, kāpēc ir svarīgi formālajā izglītībā runāt par brīvprātīgo darbu, kā arī uzzināsi piemērus, kā dažādas Eiropas skolas to jau īsteno savā ikdienā! Tiešsaistes semināru organizē eTwinning iekļaujošās izglītības grupa. Lai piedalītos, autorizējies savā eTwinning Live profilā un piesakies pasākumam sadaļā “profesionālā pilnveide”.

Vebināra saturs

Formālajai izglītības sistēmai ir liela nozīme brīvprātīgā darba vērtību popularizēšanai. Šajā tiešsaistes seminārā vērsīsim uzmanību uz skolas galvenajām lomām: idejas popularizētāja, skola kā brīvprātīgo organizācija, skola – bērnu un jauniešu brīvprātīgajā darba veicinātāja. Skolu lomas tiks sīkāk izskaidrotas, izmantojot dažādus skolās un vietējā kopienā organizētu brīvprātīgo pasākumu piemērus.

Tēma: “School – a valuable resource and a crucial actor in spreading volunteering values”
Norises laiks: 2020.gada 16.aprīlis plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Marta Hauser, Tamara Fabac, Marijana Smolcec

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”.

Foto: Pixabay.com by Tumisu (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt