Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par cīņu pret diskrimināciju

03/06/2020  |  Pieteikšanās mācībām

4.jūnijā eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā sadarbībā ar organizāciju “Annas Frankas māja” stāstīs, kā mudināt skolēnus domāt par dažādību un diskrimināciju, izmantojot tiešsaistes rīku Stories that Move.

Tiešsaistes semināra saturs

Tiešsaistes seminārs iepazīstinās ar tiešsaistes rīku Stories that Move, kas veidots, lai mudinātu skolēnus domāt par dažādību un diskrimināciju, kā arī pārdomāt savus uzskatus un izvēles. Tā ir bezmaksas interaktīva vietne ar pieciem “mācību ceļiem”, kas palīdz jauniešiem izpētīt naida runas, atstumtības un diskriminācijas ietekmi. Materiālu centrā ir īsfilmu klipi ar jauniešu pieredzēm. Tiešsaistes seminārā mēs aplūkosim attālinātās mācīšanās iespējas un izskaidrosim jauktās mācīšanās (blended learning) un ieraugāmas, uzskatāmas, redzamas mācīšanās (visible learning and thinking) metodes, kas palīdz pedagogiem radīt atvērtu un drošu mācību vidi.

Veiksmīgai dalībai tiešsaistes seminārā, lūdzu, izveidojiet izglītības iestādes kontu tiešsaistes platformā Stories that Move.

Tēma: “Distance learning, using the Stories that Move toolbox against discrimination with a focus on historical biographies”
Norises laiks: 2020.gada 4.jūnijs plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Jurmet de Waal un Danielle van der Meer (the Anne Frank House)

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Foto: Pexels.com by Matheus Viana (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi