Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par cīņu pret diskrimināciju

03/06/2020  |  Pieteikšanās mācībām

4.jūnijā eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā sadarbībā ar organizāciju “Annas Frankas māja” stāstīs, kā mudināt skolēnus domāt par dažādību un diskrimināciju, izmantojot tiešsaistes rīku Stories that Move.

Tiešsaistes semināra saturs

Tiešsaistes seminārs iepazīstinās ar tiešsaistes rīku Stories that Move, kas veidots, lai mudinātu skolēnus domāt par dažādību un diskrimināciju, kā arī pārdomāt savus uzskatus un izvēles. Tā ir bezmaksas interaktīva vietne ar pieciem “mācību ceļiem”, kas palīdz jauniešiem izpētīt naida runas, atstumtības un diskriminācijas ietekmi. Materiālu centrā ir īsfilmu klipi ar jauniešu pieredzēm. Tiešsaistes seminārā mēs aplūkosim attālinātās mācīšanās iespējas un izskaidrosim jauktās mācīšanās (blended learning) un ieraugāmas, uzskatāmas, redzamas mācīšanās (visible learning and thinking) metodes, kas palīdz pedagogiem radīt atvērtu un drošu mācību vidi.

Veiksmīgai dalībai tiešsaistes seminārā, lūdzu, izveidojiet izglītības iestādes kontu tiešsaistes platformā Stories that Move.

Tēma: “Distance learning, using the Stories that Move toolbox against discrimination with a focus on historical biographies”
Norises laiks: 2020.gada 4.jūnijs plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Jurmet de Waal un Danielle van der Meer (the Anne Frank House)

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Foto: Pexels.com by Matheus Viana (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt