Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par dokumentālo filmu veidošanu vēstures stundās

06/05/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Sadarbībā ar projektu “In Europe Schools” 12.maijā eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā mācīs, kā skolēniem veidot pašiem savas dokumentālās filmas par jaunāko Eiropas vēsturi.

Tiešsaistes semināra saturs

“In Europe Schools” ir apmaiņas projekts, kurā skolēni filmē savu neseno vēsturi, pēta un salīdzina tādas tēmas kā demokrātija, cilvēktiesības, privātums, sarežģītā vēsture, klimata pārmaiņas un migrācija. Pašlaik projekta izmēģinājuma posms ir beidzies, un 50 skolas visā Eiropā ir piedalījušās un apmainījušās ar dokumentiem. Šobrīd pieejamas divas projekta sagataves – problemātiska vēsture un migrācija. Papildus pieejami arī materiāli skolēniem, kas palīdz attīstīt dažādas prasmes, kas saistītas ar pētījumu un interviju veikšanu, kā arī dokumentālās filmas veidošanu: pētniecība, paplašināta izpēte, iztaujāšana, filmēšana.

Tēma: “Teaching students to make their own documentaries on recent European history”
Norises laiks: 2020.gada 12.maijs plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Odette Toeset, Harri Beobide and Steven Stegers

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Foto: Pixabay.com by josephredfield (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi