Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par drošību internetā

20/05/2020  |  Pieteikšanās mācībām

25.maijā eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā runās par drošību internetā, viltus ziņām un citiem ar drošību saistītiem jautājumiem.

Tiešsaistes semināra saturs

Krīzes laikā cilvēki internetu un tiešsaistes pakalpojumus izmanto vairāk nekā jebkad agrāk. Tā kā skolas ir slēgtas, mācību process notiek attālināt un cilvēki daudz lielāko daļu laika pavada mājās, tiešsaistē glābiņu meklē ikviens – sākot no jauniešiem līdz veciem, izglītotiem un strādniekiem, kā arī neaizsargātajiem, ziņkārīgajiem un tiem, kas meklē glābiņu no garlaicības. Galvenais ir saglabāt drošību tiešsaistē, identificēt dezinformāciju, apzināties krāpšanos, kontaktus un savienojumus.

Tēma: “How to cope with eSafety and fakes news during COVID-19?”
Norises laiks: 2020.gada 25.maijs plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Sabrina Vorbau (European Schoolnet)

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Foto: Pixabay.com by fancycrave1 (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi