Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par dzimumu stereotipiem skolā

22/05/2020  |  Pieteikšanās mācībām

eTwinning tiešsaistes grupa “Gender know-how to stop stereotypes” ietvaros 28.maijā eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā diskutēs par dzimumu stereotipiem skolā, īpaši tiem, kas attiecas uz zēniem.

Tiešsaistes semināra saturs

Puikas neraud?! Mēs visi zinām, ka tā nav taisnība, bet attiecībā uz zēniem joprojām ir daudz mītu un stereotipu. Uzzini par jauno vīrišķību un jauniem veidiem, kā skolā saprast zēnus. Karmena Sančesa Monserrāta, kura organizēja semināru savā skolā par šo tēmu, dalīsies ar visām šīm svarīgajām jaunajām zināšanām. eTwinning tiešsaistes grupas “Gender know-how to stop stereotypes” vadītāja Marija Luīze Petersena (Marie Louise Petersen) sāks sarunu, iepazīstinot grupu ar īsu ievadu un uzsākot ekspertu sarunas par dzimumu līdztiesības jautājumiem.

Tēma: “New masculinities and a short intro to the Featured Group on gender”
Norises laiks: 2020.gada 28.maijs plkst. 19:00 – 20:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: M. Carmen S. Monteserrate and Marie Louise Petersen

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Foto: Pixabay.com by SarahRichterArt (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt