Izvēlne
arrow left uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par Ekoskolu programmu

23/05/2020  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par Ekoskolu programmu

Sadarbībā ar Ekoskolu projektu 1.jūnijā eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā varēsi uzzināt par Ekoskolu programmas iespējām veicināt jauniešu uzņēmējspējas.

Tiešsaistes semināra saturs

Ekoskolas ir pasaulē lielākā ilgtspējīgā skolu programma. Ekoskolu programma ir iesaistījusi jauniešus tādu pozitīvu pasākumu īstenošanā, kas bieži vien maina viņu dzīvi. Tiešsaistes seminārā divi Ekoskolu programmas vadītāji Anglijā un Indijā dalīsies pieredzē un runās par to, kā motivēt jauniešus kaut ko mainīt un veicināt jauniešu uzņēmējspējas.

Tēma: “How to engage the youth of today to protect the planet of tomorrow?”
Norises laiks: 2020.gada 1.jūnijs plkst. 19:00 – 20:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Lee Wray-Davies (Lielbritānija), Madhavi Joshi (Indija)

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Foto: Pixabay.com by annca (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.