Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par Ekoskolu programmu

07/05/2020  |  Pieteikšanās mācībām

13.maijā eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā varēsi uzzināt par Ekoskolu programmas iespējām.

Tiešsaistes semināra saturs

Darbs ar sociālajiem un vides jautājumiem visās klasēs un mācību programmās nav viegls uzdevums. Ekoskolu septiņu elementu programma, kuras pamatā ir uz projektiem balstīta mācīšanās un visas iestādes pieeja, ir pamats, lai skolēni varētu novērot, pētīt, gūt pirmo pieredzi un saprast dažus visneatliekamākos vides apdraudējumus. Programma piedāvā iespēju integrēt mācību mērķus dažādos priekšmetos. Šajā tiešsaistes seminārā mēs parādīsim septiņus soļus, lai iesaistītu tavu skolu pieredzē, kas uzlabo zināšanas un maina uzvedību:

  • Ekopadome
  • Skolas Vides novērtējums
  • Skolas Vides rīcības plāns
  • Pārraudzība un izvērtēšana
  • Sasaiste ar mācību procesu
  • Skolas un sabiedrības iesaistīšana
  • Vides kodekss

Ekoskolu programma ir pasaulē populārākā vides izglītības iniciatīva bērniem un jauniešiem. Ekoskolas programmas pamatā ir iedvesmojošas un iesaistošas vietējās rīcības un pozitīvu pārmaiņu veicināšana skolu vidē un sabiedrībā.

Tēma: “Seven Steps to Sustainability – An introduction to Eco-Schools”
Norises laiks: 2020.gada 13.maijs plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Nicole Andreou and Pramod Kumar Sharma

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Foto: Pixabay.com by annca (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi