Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par iekļaušanu

29/01/2021  |  Pieteikšanās mācībām

3.februārī eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā starptautiskas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu jaunatnes un studentu organizācijas IGLYO pārstāvji dos praktiskus padomus skolotājiem par to, kā padarīt klases un skolas iekļaujošākas.

Tiešsaistes semināra saturs

IGLIO ir starptautiska lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu jaunatnes un studentu organizācija, kuras mērķis ir palīdzēt nodrošināt drošu un iekļaujošu izglītību visiem, cīnoties pret homofobiju un transhotisku iebiedēšanu. Tiešsaistes seminārs dos praktiskus padomus skolotājiem par to, kā padarīt klases un skolas iekļaujošākas, kā arī sniegs pārskatu par nesenajiem Eiropas pētījumiem par LGBTQI skolēnu pieredzi skolā, kas liecina par satraucošām tendencēm visā reģionā. Vairāk nekā 17000 jauniešu vecumā no 13 līdz 24 gadiem sniedz atbildes, kas liecina par iebiedēšanu, uzmākšanos un atstumtību, kas pašlaik vērojama visās Eiropas skolās.

Tēma: “LGBTQI – inclusive education for all”
Norises laiks: 2021.gada 3.februāris plkst. 19:00 – 20:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Rubén Ávila un Euan Platt (IGLYO pārstāvji)

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Foto: Pixabay.com by Wokandapix (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt