Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par ilgtspējīgas attīstības mērķiem un to ieviešanu

20/04/2021  |  Pieteikšanās mācībām

22.aprīlī eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā eksperti diskutēs, kā ilgtspējīgas attīstības mērķus pielāgot un īstenot pandēmijas apstākļos.

Tiešsaistes semināra saturs

Ilgtspējīgas attīstības mērķi (IAM) atspoguļo darba kārtību, lai visiem nodrošinātu labāku un ilgtspējīgāku nākotni. Tie aptver globālās problēmas, ar kurām saskaramies, tostarp nabadzību, nevienlīdzību, klimata pārmaiņas, vides degradāciju, mieru un taisnīgumu. Tomēr to panākumi ir atkarīgi no diviem pieņēmumiem, kurus krasi ietekmē Covid-19 pandēmija: noturīga ekonomiskā izaugsme un globalizācija. Lai mērķus beidzot ieviestu, nepieciešams ilgtspējīgas attīstības mērķus pielāgot un atjaunināt.

Tēma: “Sustainable Development Goals in a Pandemic World”
Norises laiks: 2021.gada 22.aprīlis plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Fernando Valladares, Deirdre Hodson and Agustin Bastida

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Attēla autors un avots: anncapictures, publicēts Pixabay.com (Creative Commons licence)

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi