Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par klimata pārmaiņām

15/04/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Zemes dienas ietvaros 22.aprīlī eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā diskutēs par klimata pārmaiņām un cilvēku ietekmi uz tām!

Tiešsaistes semināra saturs

Mēs dzīvojam strauji mainīgos laikos, kur piedzīvojam nepieredzētu klimata pārmaiņu un pandēmiju ietekmi. Mēs esam šo ietekmju centrā, jo mēs gan ciešam no izraisītajām sekām gan paši izraisām tās. Zinātne ir brīdinājusi par neilgtspējīga sociālā modeļa riskiem un sabiedrība tagad sāk saprast brīdinājumus. Mēs tikai tagad uzdodam zinātniekiem jautājumus par šīm samilzušajām problēmām, ar ko pati sabiedrībai saskārusies jau vairākus gadu desmitus. Taču nekad nav par vēlu no jauna atklāt mūsu ciešo saistību ar māti dabu.

Tēma: “SENSE Group Earth Day Campaign: Rediscovering mother nature – from Science to society and back”
Norises laiks: 2020.gada 22.aprīlis plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Foto: Pixabay.com by thommas68 (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi