Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par literatūru un medijpratību

21/04/2021  |  Pieteikšanās mācībām

23.aprīlī eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā eksperti diskutēs, kas kopīgs grāmatu vākiem un medijpratību un kā literatūras stundās mācīt medijpratību.

Tiešsaistes semināra saturs

Galvenā tiešsaistes semināra ideja ir parādīt, kā grāmatu vāki un grāmatu reklāmas rullīši ir daļa no medijpratības – kā tie ir veidoti, lai piesaistītu patērētājus, un, kā medijpratību izmantot klasē, apvienojot tradicionālo literatūru ar medijpratību. Idejas pamatā ir gatavi stundu plāni, kas pieejami bez maksas ikvienam pedagogam “Erasmus +” projekta par mediju izglītību ietvaros.

Tēma: “Can we finally judge a Book by its Cover?”
Norises laiks: 2021.gada 23.aprīlis plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Cristina Ramalho

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Attēla autors un avots: blende12, publicēts Pixabay.com (Creative Commons licence)

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi