Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par Microsoft rīkiem tiešsaistes mācīšanās procesam

03/04/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Šī eTwinning.net tiešsaistes semināra mērķis ir dalīties pieredzē ar citiem skolotājiem, atbalstīt viņus tiešsaistes mācīšanas procesā, iepazīstinot ar dažiem Microsoft piedāvātajiem rīkiem un drošību tiešsaistes izglītībā.

Tēma: “Stay at home safe with online education”
Norises laiks: 2020.gada 7.marta plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Mērķauditorija: galvenokārt sākumskolas skolotājiem

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”.

Foto: Pixabay.com by ArtsyBee (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi