Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par Scientix iespējām skolotājiem

10/03/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Šajā eTwinning.net tiešsaistes seminārā uzzināsi, kā eTwinning skolotāji var izmantot Scientix iespējas – kursus, radošās darbnīcas, vebinārus, kampaņas un resursus. Skolotāji varēs smelties idejas STEM projektu īstenošanā, īpaši par šī gada aktuālo tēmu – klimata pārmaiņām un vides problēmām.

Scientix veicina un atbalsta Eiropas mēroga sadarbību starp STEM priekšmetu (dabaszinātņu, tehnoloģiju un matemātikas) skolotājiem, izglītības pētniekiem, politiku veidotājiem un citiem STEM izglītības profesionāļiem.

Tēma: Scientix iespējas eTwinning skolotājiem
Norises laiks: 2020.gada 11.marts plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”.

Foto: Pixabay.com by qimono (Creative Commons)

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt