Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par sieviešu pārstāvību vēstures mācību programmā

23/10/2020  |  Pieteikšanās mācībām

28.oktobrī eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā kopā ar Apvienotas Karalistes vēstures skolotāju un praktiķi Susanna Boyd diskutēs par sieviešu pārstāvības vēstures mācību programmā.

Tiešsaistes semināra saturs

Neskatoties uz aicinājumu pēc lielākas sieviešu pārstāvības vēstures mācību programmā kopš sešdesmitajiem gadiem, šķiet, ka šis mērķis ir mazinājies. Tiešsaistes seminārā runāsim, kādas ir problēmas, ar kurām saskaras skolotāji, kas vēlas izveidot vienlīdzīgāku vēstures mācību programmu, un kādi ir iespējamie šīs problēmas risinājumi.

Tēma: “Moving Beyond Queens and Warriors: The effective integration of women’s history in the curriculum”
Norises laiks: 2020.gada 28.oktobris plkst. 19:00 – 20:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Susanna Boyd, Apvienotā Karaliste Lead Practitioner & Teacher of History at Oakham School, UK

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Foto: Pixabay.com by PublicDomainPictures (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi