Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties eTwinning.net tiešsaistes seminārā par sociālemocionālo mācīšanos uzņēmējspēju veicināšanai

11/11/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Šī eTwinning.net tiešsaistes semināra laikā Eva Jambora runās par to, kā mēs varam izmantot sociālās un emocionālās mācīšanās metodes holistiskā mācību programmā, lai veicinātu jauniešu potenciāla attīstību un uzņēmējspēju. Vebināra pamatā ir “Youth Start Entrepreneurial Challenges” projekts, kura mērķis ir veicināt studentu interesi piedalīties uzņēmējdarbībā.

Tēma: Sociālemocionālā mācīšanās ar “Youth Start Entrepreneurial Challenges” projekta palīdzību
Norises laiks: 2019.gada 25.novembris plkst. 20:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”.

Foto: Pixabay.com by Geralt (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi