Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties eTwinning.net tiešsaistes seminārā par normu kritisko pedagoģiju un LGBT tiesībām

01/12/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Šajā eTwinning.net vebinārā dāņu eksperti Malene Rungvalde Kristensena Ronja Mannova Olesena apspriedīs normu kritisko pedagoģiju, t.i. kritisku pieeju normām par seksuālo orientāciju, dzimumu identitāti atbilstošās situācijās, kā arī meklēs atbildes, kā skolēniem mācīt par seksualitāti, dzimumu un LGBT + tiesībām.

Malene Rungvalde Kristensena ir “Jauniešu pilsētas” vadītāja Dānijā, kas aktīvi darbojas LGBT jomā.

Ronja Mannova Olesena ir pedagoģe un konsultante, sagatavojusi rokasgrāmatu par to, kā ar skolēniem runāt par seksualitāti, dzimumu un normu kritisko pedagoģiju.

Tēma: Gender, Sexuality, Norm Critics & LGBT+ rights – and how to engage students
Norises laiks: 2019.gada 9.decembris plkst. 18:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”.

Foto: Pixabay.com by Wokandapix (Creative Commons)

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi