Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par TwinSpace izmantošanu attālinātās mācīšanās procesā

15/04/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Šajā eTwinning.net tiešsaistes seminārā eTwinning vēstnieki no dažādām Eiropas valstīm dalīsies pieredzē, kā viņi šajā ārkārtas situācijā izmanto TwinSpace tiešsaistes platformu attālinātā mācību procesa organizēšanai.

Tēma: “Virgilio in an emergency – the new TwinSpace as a virtual classroom”
Norises laiks: 2020.gada 20.aprīlis plkst. 16:00 – 17:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Elena Pezzi, Paola Arduini, Laura Maffei

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”.

Foto: Pixabay.com by Pexels (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi