Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties eTwinning.net tiešsaistes seminārā par vācu valodas (kā svešvalodas) mācīšanu

02/12/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Šajā eTwinning.net tiešsaistes seminārā Kurt Schlegel stāstīs, kā vācu valodas stundas padarīt radošas un interaktīvas, izmantojot stapkultūru kontekstu un digitālos rīkus.

Tēma: Vācu valodas (kā svešvalodu) mācīšana skolā
Norises laiks: 2019.gada 4.decembris plkst. 19:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: vācu

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”.

Foto: Pixabay.com by geralt (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi