Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes seminārā par vienaudžu vardarbības izskaušanu

29/01/2021  |  Pieteikšanās mācībām

4.februārī eTwinning.net organizē tiešsaistes semināru, kurā eTwinning tiešsaistes grupas “Iekļaujošā izglītība” moderatore kopā ar ENABLE projekta pārstāvi dalīsies pieredzē, kā izskaust vienaudžu vardarbību un veicināt jauniešu sociāli emocionālās mācīšanās prasmju pilnveidi.

Tiešsaistes semināra saturs

eTwinning tiešsaistes grupa “Iekļaujošā izglītība” aicina uzzināt vairāk par ENABLE (Eiropas Tīkls apcelšanas novēršanai mācību un brīvā laika pavadīšanas vidē), kura mērķis pilnībā izskaust vienaudžu vardarbību vai vismaz samazināt tās ietekmi. Tiešsaistes seminārā prezentēs materiālus skolēniem, skolotājiem un vecākiem.

Tēma: “ENABLE – Empower children. Eliminate Bullying”
Norises laiks: 2021.gada 4.februāris plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Marijana Smolčec (eTwinning grupas moderatore), Danijel Forjan (prezentētājs)

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. 

Tiešsaistes seminārā ir tikai 200 vietas, tāpēc pieteikties tam var 30 minūtes pirms pasākuma sākuma!

Foto: Pexels.com by Kat Jayne (Creative Commons)

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt