Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties eTwinning.net tiešsaistes seminārā par audio un mūzikas radīšanu eTwinning projektiem

11/11/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Nav jābūt mūziķim, lai veidotu mūziku. Izmantojot bezmaksas programmatūru, jebkurš pats var izveidot savu mūziku, ko pēc tam varat izmantot YouTube video vai prezentāciju veidošanai projekta ietvaros vai mācību procesā.

Šajā eTwinning.net tiešsaistes semināra iemācīsies, kā veidot, producēt un rediģēt audio ierakstus, kā arī kur meklēt bezmaksas audio ierakstus. Tāpat iemācīsies, kā šo mūziku izmantot videoklipiem un prezentācijām un kā augšupielādēt TwinSpace.

Tēma: Mūzika un audio materiāli starpkultūru projektos
Norises laiks: 2019.gada 20.novembris plkst. 19:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”.

Foto: Pixabay.com by Free-Photos (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi