Izvēlne
arrow left uz ziņām

Aicina piedalīties medijpratības vebinārā par digitālo nospiedumu

17/03/2021  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina piedalīties medijpratības vebinārā par digitālo nospiedumu

Turpinot medijpratības tēmu, #DigitalaNedela ietvaros 23.martā eTwinning organizē medipratības vebināru, kurā komunikācijas zinātnes doktore Klinta Ločmele stāstīs, kas ir digitālais nospiedums. Piedalies un uzzini, cik liels ir tavs digitālās pēdas nospiedums internetā!

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Vebināra saturs

Nodarbības mērķis ir sniegt zināšanas, kas un kādā veidā rada mūsu digitālo nospiedumu, ko mēdz apzīmēt arī kā digitālo pēdu interneta vidē, un sniegt praktiskus ieteikumus sava digitālās pēdas izmēra noskaidrošanai. Vai ir taisnība teicienam, ka internets visu atceras? Un ko nozīmē “personas tiesības tikt aizmirstam”? Uzmanība tiks pievērsta arī reputācijas tematam un diskutablajam jautājumam – cik daudz informācijas par cilvēku internetā ir “labi”?

Īsumā par vebināru

Tēma: “Digitālais nospiedums”
Laiks: 2021.gada 23.marta plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 500 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)
Vebināru vada: Klinta Ločmele, komunikācijas zinātnes doktore un pasniedzēja komunikācijas, mediju un medijpratības jautājumos Latvijas Universitātē, Vidzemes Augstskolā un biznesa augstskolā “Turība”, vada un veido saturu Latvijas un starptautiskiem medijpratības projektiem.

Vebināra ieraksti būs visiem pieejami

Vebinārs tiks ierakstīts, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnē. Ieskaties arī citos medijpratības mēneša plānotajos vebināros un piesakies!

Attēla autors un avots: ThisIsEngineering, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.