Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties SEG tiešsaistes kursā par cīņu pret diskrimināciju

16/04/2021  |  Pieteikšanās mācībām

Izglītības portāls School Education Gateway aicina pedagogus piedalīties bezmaksas tiešsaistes kursā, kurā, sadarbībā ar organizāciju “Annas Frankas māja” stāstīs, kā mudināt skolēnus domāt par dažādību un diskrimināciju, izmantojot tiešsaistes rīku Stories that Move.

Kursa saturs

Kurss palīdzēs kļūt par iekļaujošu pedagogu, lai ar saviem skolēniem varētu brīvi apspriest sarežģītas un “neērtas” tēmas. Galvenā uzmanība tiks pievērsta tam, lai palīdzētu skolēniem apzināties vajadzību reaģēt uz neiecietību pret romiem, antisemītismu, LGTB+, kā arī musulmaņu diskrimināciju un rasismu. Darbam izmantos dažādas sadarbības metodes un tiešsaistes rīku Stories that Move, kas veidots, lai mudinātu skolēnus domāt par dažādību un diskrimināciju, kā arī pārdomāt savus uzskatus un izvēles.

Kursa moduļi

  • 1. modulis: Katrs balss ir tā vērta
  • 2. modulis: Diskriminācijas novēršana
  • 3. modulis: Pagātne un tagadne
  • 4. modulis: Mācīšanās attālināti, drošas “telpas” un stundas plānošana
  • 5.modulis: Izvērtēšana

Tēma: “Discussing Diversity and Discrimination – Using the Online Tool Stories that Move”
Norises laiks: 19.04.2021. – 03.05.2021.
Darba valoda: angļu
Vada: Karen Polak, Mateusz Trojanski un Femke de Koning (the Anne Frank House)

Lai piedalītos kursā, jāreģistrējas School Education Gateway portālā. eTwinning lietotāji portāla var autorizēties ar savu eTwinning.net lietotājvārdu un paroli. Kurss notiek angļu valodā. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem apliecinājumu par dalību. Kurss ir bezmaksas.

Informācijas avots: School Education Gateway izglītības portāls

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi