Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties tiešsaistes seminārā par Europeana platformas iespējām

13/12/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Šajā eTwinning.net tiešsaistes seminārā uzzināsi, kādas iespējas skolotājiem un eTwinning projektu īstenotājiem piedāvā Eiropas kultūras mantojuma digitālais portāls Europeana.

Tēma: Kultūras mantojuma digitālā portālā Europeana iespējas skolotājiem un eTwinnng projektu īstenotājiem
Norises laiks: 2019.gada 17.decembris plkst. 19:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu

Europeana Collections nodrošina piekļuvi vairāk nekā 50 miljoniem digitalizētu kultūras priekšmetu – grāmatām, skaņdarbiem, vizuālās mākslas darbiem u.c. – ar mūsdienīgiem meklēšanas un filtrēšanas rīkiem, kas palīdzēs jums atrast meklēto.

Mūsu speciālās tematiskās kolekcijas par mākslu, modi, mūziku, fotogrāfijām un Pirmo pasaules karu ietver galerijas, emuārus un izstādes, kas informē un iedvesmo.

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”.

Foto: izglītības portāls School Education Gateway

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi