Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties tiešsaistes seminārā par iekļaujošu pirmsskolas izglītību

22/02/2022  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina piedalīties tiešsaistes seminārā par iekļaujošu pirmsskolas izglītību

eTwinning Centrālais atbalsta dienests aicina piedalīties starptautiskā tiešsaistes seminārā par iekļaujošu izglītību pirmsskolās. Seminārs norisināsies 2022. gada 30., 31. marta un 1. aprīļa pēcpusdienās, tā laikā ar lekciju, meistarklašu un diskusiju palīdzību dalībniekiem būs iespējams pilnveidot savu izpratni par to, kas ir iekļaujoša izglītība pirmsskolā un kā to veicināt.

 Seminārs ir bezmaksas. Pieteikšanās termiņš 2022.gada 9. marts (plkst 09:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Katrs dalībnieks aizpilda savu anketu, arī ja piesakās vairāki no vienas iestādes. Ar izvēlētajiem dalībniekiem sazināsies personīgi.

Semināra saturs

Trīs dienu seminārā dalībnieki iepazīsies ar iekļaujošas izglītības principiem pirmsskolās, uzzinās par šķēršļiem bērniem ar invaliditāti, kā arī par bērnu iekļaušanu no mazturīgām un imigrantu ģimenēm. Meistarklasēs dalībnieki strādās ar tādām tēmām kā daudzvalodība, bērni ar īpašajām vajadzībām, sociālā iekļaušana, eTwinning kā atbalsta mehānisms un daudz citu tēmu. Ir paredzētas aktivitātes, lai iepazītos ar kolēģiem no eTwinning sadarbības valstīm, kā arī pieredzes apmaiņa.

 Semināra programma (PDF)


Vispārīgi par pasākumu

Dalībnieki: 50 skolotāji no dažādām eTwinning dalībvalstīm
Tēma: “Inclusive Early Childhood Education and Care”
Laiks: 2022.gada 30. marts – 1. aprīlis plkst. 16:00-18:30 (pēc LV laika)
Norises vieta: Seminārs notiek tiešsaistē
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, mikrofons un videokamera
Darba valoda: angļu

Prasības pretendentiem:

  • Pirmsskolas pedagogs
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Var sazināties angļu valodā (mutiski un rakstiski)
  • Gatavs piedalīties visās nodarbībās

Radās jautājumi?

Jautājumus par tiešsaistes tirdziņu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „Pirmsskolas starptautiskais seminārs”) vai zvanot uz 67356252 (komunikācija).

 

Attēla autors un avots: Mikhail Nilov no Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi