Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā ar Nacionālās eTwinning balvas ieguvējiem

09/01/2018  |  Pieteikšanās mācībām

Spēja veidot algoritmus, telpiskā domāšana, darbs komandā, būt uz “Tu” ar modernajām tehnoloģijām – tās ir 21.gadsimta cilvēkam nepieciešamās prasmes. Privātās vidusskolas “Klasika” komandas īstenotais projekts “ICT WORLD 2017” pierāda, ka šīs it kā “sarežģītās” tēmas skolā ir apgūstamas. Ja vēlies uzzināt viņu pieredzi veiksmīga eTwinning projekta īstenošanā, šī gada 31.janvārī piedalies eTwinning vebinārā!

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Vebināra saturs

Vebināra dalībnieki uzzinās, kā tika izveidota projekta komanda, kā notika projekta darba plānošana,kā projektā iesaistījās skolēni kā ari viņiem būs iespēja redzēt projektā laikā skolēnu tapušos darbus. Ceram, ka vebināra dalībnieki iegūs vērtigas idejas savam darbam.

Tēma: “Projekts “ICT WORLD 2017” – eTwinning Nacionālās balvas 2017 ieguvējs”
Laiks: 2018.gada 31.janvāris 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Vebināru vada: Privātā vidusskola “Klasika” skolotāja, projekta “ICT WORLD 2017” vadītāja Tatjana Vinokurova

Par projektu

Projekts “ICT WORLD: Imaging, Coding, Transforming and Simulating the World” apvieno sešu valstu (Vācija, Latvija, Francija, Spānija, Čehija, Somija) skolotājus, lai mācību procesā daudzus reālās dzīves aspektus atainotu ar datorprogrammu nodrošinājuma palīdzību, lai skolēni iemācītos brīvi rīkoties ar scratch, geogebra, sketchup, arduino, gimp, gapminder u.c. Savu grandiozo plānu realizēšanu mēs esam sadalījuši trijos etapos. Pagājušā mācību gadā galvenā uzmanība tika pievērsta darbam ar programmēšanas platformu scratch un dinamisko matemātikas datorvidi geogebra. Šim etapam mēs devām nosaukumu “ICT World 2017”.

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt