Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā “eTwinning jaunā platforma un TwinSpace projektu īstenošanai”

04/10/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Sieviete pie galda veic pierakstus plānotājā

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina eTwinning projektu īstenotājus un tos, kuri vēl tikai domā sākt vai nē, šī gada 30. oktobrī plkst. 18.00 piedalīties bezmaksas vebinārā “eTwinning jaunā platforma un TwinSpace projektu īstenošanai”. Vebināru vadīs  eTwinning pedagoģiskā eksperte Liene Millere.

Esam saņēmuši daudz vēstuļu un telefonzvanu ar jautājumiem par jauno Eiropas Skolu izglītības platformu (angliski – European School Education Platform, ESEP), tādēļ piedāvājam piedalīties vebinārā, kura mērķis ir palīdzēt pedagogiem saprast, kā darboties jaunajā platformā. Vebināra laikā apskatīsim jaunās platformas iespējas – kā atrast partnerus, kā pievienot kontaktiem potenciālos projektu partnerus, kā reģistrēt projektu, kāds izskatās jaunais projektu TwinSpace, kā arī atbildēsim uz dalībnieku jautājumiemm kā Erasmus+ sadarboties, izmantojot TwinSpace.  Vebināra pirmajā daļā L. Millere demonstrēs projekta reģistrāciju, bet otrajā apskatīs TwinSpace vidi.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebināra pirmā daļa tiks straumēta arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “eTwinning jaunā platforma un TwinSpace projektu īstenošanai”
Laiks:
2023.gada 30.oktobris plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebināra pirmā daļa tiks ierakstīta, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

Attēla autors un avots: Ivan Samkov no Pexels.com (Creative commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi