Izvēlne
arrow left uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā par attēlu apstrādes rīkiem

14/02/2018  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina piedalīties vebinārā par attēlu apstrādes rīkiem

Vai Tev grūtības sagādā attēlu apstrāde? Nezini, kurus no plaši piedāvātā rīku klāsta izvēlēties? 1.martā piedalies eTwinning vebinārā, kur Ventspils digitālā centra pasniedzējs Inguss Blaudums parādīs bezmaksas tiešsaistes un bezsaistes rīkus, kuri ir pietiekami vienkārši, lai apstrādātu attēlus!

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Vebināra saturs

Viena no apskatītajām programmā (iepriekš jālejuplādē) ir Paint.net. Šajā programmā iespējams veikt attēlu krāsu korekcijas, apgriešanu, efektu uzstādīšanu, tēlu un formu izgriešanu, aizkrāsošanu un izdzēšanu. Šī programma ļauj strādāt ar attēlu “slāņiem” un veidot plakātus. Programma ir piemērota darbam bezsaistē.

Vebinārā aplūkosim arī divus bezmaksas tiešsaistes rīkus, kas veic līdzīgas funkcijas bez nepieciešamības lejuplādēt programmu. Vietnē Pixlr aplūkosim tās pašas funkcijas, kuras pieejamas Paint.net versijā, salīdzināsim to darbību atšķirības, novērtēsim tās darbības ātrumu un parocīgumu. Vietnē Befunky aplūkosim, cik vienkārši ir veidot kolāžas un plakātus uz gataviem šabloniem. Visas piedāvātās vietnes ir iespējams izmantot gatavojoties stundu darbam, uzlabojot savus brīvdienu attēlus, vai kā mācību līdzekli mācību mērķu sasniegšanai.

Tēma: “Attēlu apstrādes rīki tiešsaistē un bezsaistē”
Laiks: 2018.gada 1.martā plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, “Adobe flash player”; nepieciešams pirms vebināra lejuplādēt (šeit) un uzinstalēt programmu paint.net (pamācība)
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Vebināru vada: Ventspils digitālā centra pasniedzējs Inguss Blaudums

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu. dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.