Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā par emocionālās inteliģences principiem skolēna-skolotāja komunikācijā

06/03/2024  |  Pieteikšanās mācībām

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina pedagogus, izglītības iestāžu vadību, pedagoģijas studentus un citus interesentus šī gada 17. aprīlī plkst. 18.00 piedalīties bezmaksas vebinārā “Emocionālas inteliģences principi skolēna-skolotāja komunikācijā”. Vebinārā Limbažu Valsts ģimnāzijas sociālā pedagoģe un ESI/trenere Elīna Strazdiņa dalīsies ar praktiskiem piemēriem un metodēm, lai uzlabotu savstarpējo komunikāciju un justos droši skolās.

Par vebināru

Labbūtības mēneša trešajā vebinārā runās Limbažu Valsts ģimnāzijas sociālā pedagoģe un ESI/ trener Elīna Strazdiņa. Viņa dalīsies ar praktiskiem piemēriem un metodēm, kā ieviest emocionālās inteliģences principus – apzinātību, empātiju, mērķtiecību, komunikāciju un pašregulāciju – mācību stundās, kā arī skaidros, kā šie principi palīdz skolotājiem un skolēnam justies droši skolā, koncentrēties, motivēt sevi un būt apzinātiem kā ikdienas mācību stundās.

Vebināra laikā uzzinās:

  • Kas tad īsti tā ir un kādēļ tā ir tik ļoti svarīga gan skolotājiem, gan skolēniem?
  • Kādēļ ir tik ļoti svarīgi spēt atpazīt un regulēt savas emocijas?
  • Kas veido jēgpilnu un empātisku komunikāciju starp skolēnu un skolotāju?
  • Kādēļ skolotājiem ir tik svarīgi rūpēties par savu labbūtību?

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī eTwinning Latvija Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Emocionālas inteliģences principi skolēna-skolotāja komunikācijā”
Laiks:
2024. gada 17. aprīļa plkst. 18:00 – 19:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebinārs tiks ierakstīts, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi