Izvēlne
arrow left uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā par ES programmēšanas nedēļas aktivitātēm

18/09/2019  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina piedalīties vebinārā par ES programmēšanas nedēļas aktivitātēm

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros sadarbībā ar programmēšanas skolu Learn IT šī gada 3.oktobrī organizē vebināru, kurā Learn IT dibinātāja Elīna Ingelande skolotājiem pastāstīs par iespējām piedalīties ES programmēšanas nedēļā un Learn IT organizētā konkursā “Mēs esam ideāli!”

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa .

Eiropas programmēšanas nedēļa

No 5. – 20. oktobrim norisināsies Eiropas programmēšanas nedēļa, kuras ietvaros Latvijas 3.-9. klašu skolēni aicināti piedalīties programmēšanas skolas Learn IT konkursā “Mēs esam ideāli!”. Konkursa laikā skolēni komandās programmēs animāciju Latvijas dziedātāja dziesmas daļai skolēniem populārā vizuālās programmēšanas valodā Scratch. Apkopojot labākās animācijas, tiks izveidots vienots video visai dziesmai.

Piesakies vebināram un uzzini, kā piedalīties konkursā un izveidot interaktīvu animāciju, kas atbilst konkursa nosacījumiem.

Īsumā par vebināru

Tēma: “Kā piedalīties ES programmēšanas nedēļā?”
Laiks: 2019.gada 3.oktobra plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Vebināru vada: programmēšanas skolas Learn IT dibinātāja Elīna Ingelande

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.