Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā par Google Science Journal izmantošanu mācību darbā

16/09/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros šī gada 30.septembrī organizē vebināru, kurā Siguldas pilsētas vidusskolas skolotājs Andris Jenerts praktiski parādīs, kā izmantot Google Science Journal lietotni dabas zinību un fizikas apgūšanai.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Vebināra saturs

Google Science Journal ir multifunkcionāls rīks, kas ļauj modernā un interaktīvā veidā pētīt vidi ap mums. Vebināra laikā apskatīsim dažādās rīka funkcijas, lai radītu priekšstatu par darbiem, ko iespējams veikt ar Google Science Journal. Uzsvars tiks liks uz dabas zinību un fizikas apgūšanu ar lietotnes palīdzību.

Lūgums dalībniekiem līdz vebināra sākumam lejupielādēt Google Science Journal lietotni savos viedtālruņos, jo būs iespējams līdzdarboties un izmēģināt lietotni pašiem:

Īsumā par vebināru

Tēma: “Google Science Journal izmantošana mācību darbam”
Laiks: 2020.gada 30.septembra plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM (pamācība, kā lietot ZOOM)
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, vēlams lejuplādēt Google Science Journal savās viedierīcēs
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100
Vebināru vada: Siguldas pilsētas vidusskolas skolotājs Andris Jenerts

Foto: Pixabay.com by MostafaElTurkey36 (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt