Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā par labākajiem 2021./2022. mācību gada eTwinning projektiem

17/10/2022  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina piedalīties vebinārā par labākajiem 2021./2022. mācību gada eTwinning projektiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros 26. oktobrī organizē vebināru, kurā eTwinning projektu vērtētāja Santa Prancāne stāstīs par konkursam “Nacionālā eTwinning balva 2022” pieteiktajiem projektiem, izceļot metodes un aktivitātes, ko citi pedagogi var pārņemt savām mācību stundām un projektiem.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Vebināra dalībnieki:

  • Uzzinās par Latvijā īstenoto eTwinning projektu stiprajām pusēm un trūkumiem 2021./2022. mācību gadā;
  • Iepazīsies ar labās prakses piemēriem eTwinning kritēriju īstenošanā projektos 2021./2022. mācību gadā.

Īsumā par vebināru

Tēma: “”Nacionālā eTwinning balva 2022″ pieteikto projektu analīze”
Laiks: 2022.gada 26.oktobra plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM (pamācība, kā lietot ZOOM)
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100
Vebināru vada: Projektu vērtētāja Santa Prancāne

Citi vebināri oktobrī:

Esam saņēmuši daudz vēstuļu un telefonzvanu ar jautājumiem par jauno European School Education platformu, tādēļ 19.oktobrī, plkst. 18:00 piedāvājam piedalīties vebinārā, kura mērķis ir palīdzēt pedagogiem saprast kā darboties jaunajā platformā un dotu iespēju tiem, kuriem radušies sarežģījumi pievienoties platformai, saņemt konsultāciju vebināra beigās. Vebināra laikā apskatīsim jaunās platformas iespējas – kā atrast partnerus, kā pievienot kontaktiem potenciālos projektu partnerus, kā reģistrēt projektu, kāds izskatās jaunais projektu TwinSpace, kā arī atbildēsim uz dalībnieku jautājumiem.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Latvijas nacionālais atbalsta dienests sadarbībā ar kolēģiem no Lietuvas Nacionālā atbalsta dienesta, Liepājas Universitāti un Klaipēdas Universitāti aicina pedagoģijas studentus, kuri apgūst pirmsskolas, sākumskolas  un pamatskolas skolotāja kvalifikācijas programmu, šī gada 24. oktobrī plkst. 16.00 piedalīties bezmaksas vebinārā “eTwinning projekti mācību procesā”. Vebināru vadīs  Liene Millere.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi