Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā par labākajiem pagājušā mācību gada eTwinning projektiem

20/10/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros 28.oktobrī organizē vebināru, kurā eTwinning vēstniece Edīte Sarva stāstīs par konkursam “Nacionālā eTwinning balva 2020” pieteiktajiem projektiem, izceļot metodes un aktivitātes, ko citi pedagogi var pārņemt savām mācību stundām un projektiem.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Vebināra dalībnieki:

  • Uzzinās par Latvijā īstenoto eTwinning projektu stiprajām pusēm un trūkumiem 2020. gadā
  • Iepazīsies ar labās prakses piemēriem eTwinning kritēriju īstenošanā projektos 2020. gadā
  • Plānos idejas eTwinning kritēriju īstenošanai savos mācību projektos

Īsumā par vebināru

Tēma: “”Nacionālā eTwinning balva 2020″ pieteikto projektu analīze”
Laiks: 2020.gada 28.oktobra plkst. 16:30 – 17:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM (pamācība, kā lietot ZOOM)
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100
Vebināru vada: eTwinning vēstniece Edīte Sarva (Limbažu Valsts ģimnāzija)

Labākie eTwinning sadarbības projekti – Daugavpilī, Kalnciemā un Bauskā

Nacionālo eTwinning balvu 2020 starptautisko projektu kategorijā ieguva J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas projekts “Born to Read” (projekta iesniedzēja Anna Beļska). Nacionālo eTwinning balvu 2020 nacionālo projektu kategorijā, kā arī skatītāju balvu ieguva Kalnciema vidusskolas projekts “Droši nedrošās spēles” (projekta iesniedzēja Inese Zvaigznone), kas īstenots kopā ar Bauskas Valsts ģimnāziju (projekta iesniedzēja Līga Bajāre).

Labākie projekti aptver dažādus mācību priekšmetus un kompetences

Šogad konkursa finālā iekļuva vietēja un starptautiska mēroga skolu sadarbības projekti, kas pārstāv dažādus mācību priekšmetus un skolēnu vecuma grupas. Kalnciema vidusskolas projekts “Droši nedrošās spēles” skolēniem saistoši un interesanti atgādina par bīstamām situācijām apkārt, attīstot kritisko domāšanu, aktiermākslu, izmantojot sadarbību un digitālos rīkus, veidojot tiešsaistes spēli “Droši pasaulē” (1.spēle, 2.spēle).
Projekta TwinSpace publiskā pieeja.

J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas projekta “Born to read” mērķis bija panākt, ka skolēni lasa grāmatas angļu valodā, piedāvājot skolēniem daudz dažādas aktivitātes gan klātienē, gan tiešsaistē, kuras veicina lastītprasmes attīstību. Visas metodes un aktivitātes vēlāk apkopotas metodiskajā materiālā skolotājiem. Skolēni sadarbojieties ir izveidojuši filmu ar pašu veidotu stāstu, kurā piedalās dažādi daiļliteratūras tēli.
Projekta TwinSpace publiskā pieeja.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi