Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā par labbūtību klasē un skolēnu dzīvesspēka veicināšanu

27/11/2023  |  Pieteikšanās mācībām
divas sievietes uz soliņa strādā pie mājasdarbiem.

Eiropas Komisija aicina visus interesentus 2023. gada 14. decembra plkst. 18:00 piedalīties vebinārā “Well-being in the classroom: Building students’ resilience” jeb “Labbūtība klasē un skolēnu dzīvesspēka veicināšana”. Šajā vebinārā klausītājus iepazīstinās ar uz pierādījumiem balstītām stratēģijām, kas palīdzēs veicināt bērnu un pusaudžu dzīvesspēku skolas vidē. Vebinārs ir bezmaksas.

Par vebināru

Vebināra vadītāja Vanesa Karala Biesa (Vanesa Carral Bielsa) runās par dažādām programmas, kas ir veidotas dzīvesspēka veicināšanai. Šīs programmas parasti dēvē par emocionālās labklājības programmām. Tās veicina emocionālās un sociālās kompetences, kas ne tikai uzlabo skolēnu psihisko veselību un labbūtību, bet arī mācību rezultātus.

Vebināra galvenie mērķi ir:

  • Izprast, kas ir dzīvesspēks un kāda ir tā saistība ar labbūtību, psihisko veselību un mācību rezultātiem.
  • Iepazīstināt ar jaunākajiem zinātniskajiem pierādījumiem par dzīvesspēka veicināšanu bērniem un pusaudžiem skolas vidē.
  • Izcelt visas skolas (skolas kopienas, klases un ģimenes) pieejas nozīmi dzīvesspēka veicināšanā.
  • piedāvāt praktiskus resursus un stratēģijas, kā veicināt dzīvesspēku klasē.

Saite uz vebināru

Vebināra vadītāja

Vanesa Karala Biesa (Vanesa Carral Bielsa) – Viņa ir ieguvusi doktora grādu psiholoģijā Barselonas Universitātes un Helsinku Universitātes neirozinātnes programmā. Viņa specializējas bērnu traumu terapijā un dzīvesspēka veicināšanā. Viņai ir pētnieciskā pieredze neirozinātnes, psihiskās veselības, bērnu un pusaudžu politikas, narkotiku lietošanas profilakses un veselīgu ieradumu un emocionālās labklājības veicināšanas jomā. Šo pētījumu rezultātā ir tapušas vairākas publikācijas recenzētos žurnālos, prezentācijas nacionāla un starptautiska mēroga pasākumos, grāmatas un grāmatu nodaļas. Vairāk nekā 10 gadus viņa ir strādājusi par pasniedzēju dažādās universitātēs. Turklāt viņa ir sadarbojusies ar dažādām valsts iestādēm, turpinot skolotāju un veselības aprūpes speciālistu apmācību. Vanesa 10 gadus ir strādājusi ar uz pierādījumiem balstītu veselības veicināšanas programmu izveidi, īstenošanu un novērtēšanu, galvenokārt skolu vidē. Šis darbs ietver rokasgrāmatu un vadlīniju izstrādi programmu īstenošanai un labklājības intervences pasākumiem. Viņai ir pieredze darbā ar bērniem un pusaudžiem, kuriem ir augsts psihosociālais risks, un viņa ir reģistrēta “Drošības apļa programmas” veicinātāja ģimenēs un skolotājos, lai veicinātu drošu pieķeršanos bērniem.

Īsumā par vebināru

Tēma“Well-being in the classroom: Building students’ resilience”
Norises datums: 14.12.2023.
Laiks: 18:00 – 19:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Mērķauditorija: pedagogi un citi interesenti

Kā piedalīties?

Pieteikties vebināram ir iespējams visiem interesentiem ar piekļuvi European School Education platformai. Lai piekļūtu platformai, ir jāizveido EU Login konts, ja tāds vēl nav. Pamācība, kā izveidot EU Login kontu.  Vebinārs ir bezmaksas.

 

Informācija no: European School Education Platform

Attēla autors un avots: Zen Chung no Pexels.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi