Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā par pašvadītu mācīšanos un caurviju prasmēm eTwinning projektā

17/01/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros 5.februārī organizē vebināru, kurā eTwinning vēstniece, Kr.Valdemāra Ainažu pamatskolas skolotāja Ineta Lielkalne stāstīs, kā projektā “Rokasgrāmata skolotājiem, skolēniem un sliņķiem par siltumu” pašvadītā mācīšanās procesā īstenoja caurviju prasmes.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Kas ir caurviju prasmes?

Caurviju prasmju, bieži dēvētām arī par 21. gadsimta prasmēm un transversālajām prasmēm (transversal skills), integrācijas mērķis mācību saturā ir sekmēt mācīšanos, iedziļinoties procesos, piedāvāt skolēniem vispārīgas prasmes jeb rīkus, kas caurvij visas mācību jomas, tādējādi palīdzot skolēniem labāk un pamatīgāk apgūt mācību saturu.

Veidojot “Rokasgrāmatu skolotājiem, skolēniem un sliņķiem par siltumu”, skolēni apguva stratēģiju kopumu mērķtiecīgākai, efektīvākai rīcībai, lai spētu pamatīgāk izzināt mācību saturu, rezultātā iegūstot dziļākas, pamatīgākas zināšanas un prastu rīkoties jaunās un nepazīstamās kompleksās situācijās. Caurvijas ir savstarpēji saistītas, rokasgrāmatas izveidē nepieciešamas gan problēmrisināšanas prasmes, gan kritiskās domāšanas prasmes, gan sadarbības prasmes, gan pašvadītas mācīšanās prasmes (lai plānotu savu darbu un paveiktu to laikā). Vebinārā uzzināsi, kā tas viss tika īstenots projektā.

Īsumā par vebināru

Tēma: “Rokasgrāmata skolotājiem, skolēniem un sliņķiem par siltumu” kā projekta galaprodukts, pašvadītā mācīšanās procesā īstenojot caurviju prasmes
Laiks: 2020.gada 5.februāra plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM (pamācība, kā lietot ZOOM. (PDF))
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100
Vebināru vada: eTwinning vēstniece Ineta Lielkalne

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi