Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā par starpskolu skolēnu sadarbības organizēšanu tiešsaistē

03/03/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Skolniece piedalās māčibu stundā tiešsaistē, sēžot uz grīdas.
MART PRODUCTION, publicēts Pexels.com

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina visus eTwinning projektu īstenotājus un citus interesentus 16. martā plkst. 16:00 piedalīties vebinārā par dažādiem rīkiem un metodēm starpskolu skolēnu sadarbības plānošanā un īstenošanā tiešsaistē. Vebināru vada eTwinning vēstniece un Limbažu Valsts ģimnāzijas metodiķe Edīte Sarva.

Vebināra saturs

Kopā ar eTwinning vēstnieci Edīti Sarvu iepazīsi starpskolu skolēnu tiešaistes grupu veidošanas aizkulises – kāpēc to vajag, kādi ir riksi un ieguvumi, ko sagaidīt no skolēniem un kādu atbalstu jāsagatavo, lai viss noritētu veiksmīgi. Apskatīsim arī dažus ērtus digitālos rīkus, ar kuru palīdzību organizēt skolēnu sadarbību tiešsaistē. Edīte dalīsies savā pieredzē par starpskolu sadarbības organizēšanu gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī.

Edīte Sarva – eTwinning vēstniece, Limbažu Valsts ģimnāzijas izglītības metodiķe un kursa “Projekta darbs” vadītāja, Skola2030 eksperte, LU Izglītības zinātņu doktorantūras studente.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebināra pirmā daļa tiks straumēta arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Kā plānot starpskolu skolēnu sadarbību tiešsaistē: rīki un metodes”
Laiks:
 2023.gada 16. marts plkst. 16:00 – 17:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebināra pirmā daļa tiks ierakstīta, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 

Attēla autors un avots: MART PRODUCTION, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi