Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā par to, kā “eTwinning Skolās” māca medijpratību

22/03/2021  |  Pieteikšanās mācībām

25.martā, noslēdzot medijpratības mēnesi un Digitālo nedēļu, eTwinning organizē pieredzes stāstu vebināru, kurā četru “eTwinning Skola” statusu ieguvušo izglītības iestāžu pedagogi demonstrēs praktiskus piemērus, kā iestādē aktualizē un māca medijpratības tēmas.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Vebinārā uzzināsi šādus pieredzes stāstus:

  • “Kritiskā domāšana – domāšanas darbību apgūšana un attīstīšana dažādos vecumposmos, dažādos mācību priekšmetos” – Ineta Lielkalne (Kr.Valdemāra Ainažu pamatskola)
  • “Viltus ziņas – eTwinning starptautiskā projekta “Münchhausen’s new dresses” pieredze” – Inese Ābola (Saulkrastu vidusskola)
  • “eDrošības noteikumi skolā – Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas pieredze eDrošības noteikumu ieviešanā un īstenošanā” – Sandra Trošina (Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola
  • “Netiķete un interneta drošība pirmsskolā – Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš” pieredze” – Ilze Veidmane (Jūrmalas PII “Zvaniņš”

Īsumā par vebināru

Tēma: “Medijpratība manā skolā – pieredzes stāsti”
Laiks: 2021.gada 25.marta plkst. 18:00 – 19:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 500 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebināra ieraksti būs visiem pieejami

Vebinārs tiks ierakstīts, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnē.

Attēla autors un avots: Trang Doan, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt