Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pieteikties 6h kursam “Ievads eTwinning” pavasara brīvlaikā [papildināts]

20/02/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Plastmasas glāzes ar zobu bakstāmajiem un krāsainām bumbiņām iekšpusē.

Līdz 6. martam eTwinning Nacionālais atbalsta dienests un eTwinning vēstnieki aicina pedagogus pieteikties bezmaksas 6h klātienes kursam Daugavpilī. Kurss “Ievads eTwinning” norisināsies 16. un 17. martā, to vadīs eTwinning vēstnieces. Uz kursiem ir iespējams pieteikties jebkuram novada vai pilsētas skolotājam, kurš atbilst mērķauditorijas kritērijiem.

Kas ir 6h kurss “Ievads eTwinning”?

6h kurss “Ievads eTwinning” ir vienas dienas mācības pedagogiem, kuri vēlas apgūt projektu īstenošanu kā mācību metodi, lai nākotnē veidotu nacionālus un starptautiskus sadarbības projektus tiešsaistē. Piedaloties klātienes mācībās, pedagogi uzzinās par iespējām, ko sniedz eTwinning, iepazīsies ar tiešsaistes platformu, kurā darbojas eTwinning skolotāji un to, kādas iespējas sniedz darbošanās eTwinning. Papildus dalībnieki iepazīs eTwinning sadarbības projektu kritērijus, apskatīs dažādus projektu piemērus un izmēģinās plānot savu projekta ideju.

Pieteikšanās

Pieteikšanās termiņš – šī gada 6.marts (plkst. 9:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē (anketas norādītas zemāk pie katra pasākuma). Katrs dalībnieks aizpilda savu anketu, arī ja piesakās vairāki no vienas iestādes. Rezultāti tiks paziņoti līdz 10. marta plkst. 17.00, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Dalībnieki pēc veiksmīgas dalības mācībās saņems rakstisku apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (6h). Pasākuma laikā var tikt fotografēts vai filmēts.

Mācības ir bezmaksas. eTwinning ceļa izmaksas dalībniekiem nesedz.

Prasības pretendentiem:

  • Vēlas plānot un īstenot mācību projektu savā skolā/klasē
  • Ir reģistrējies school-education.ec.europa.eu platformā (tai skaitā autorizējies jaunajā platformā, ja profils tika pārnests no etwinning.net vietnes – Pamācība)
  • Atbilst mērķauditorijas kritērijiem par skolēnu vecuma grupu

Kursi Daugavpilī

Mērķauditorija: Daugavpils sākumskolu, pamatskolu, vidusskolu un interešu izglītības  skolotāji ar interesi plānot un īstenot mācību projektu
Norises laiks: 2023. gada 16. marts, plkst. 9.00 (ierašanās un reģistrācija no 8.30)
Vieta: J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija, Varšavas iela 2, Daugavpils, LV-5404
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 20
Mācības vada: eTwinning vēstnieces, J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolotājas Anna Beļska un Natālija Karpenko

Programma (PDF)

Reģistrācija kursam Daugavpilī – sākumskolu, pamatskolu un vidusskolu skolotājiem

 

Mērķauditorija: Daugavpils pirmsskolu un interešu izglītības  skolotāji ar interesi plānot un īstenot mācību projektu
Norises laiks: 2023. gada 17. marts, plkst. 9.00 (ierašanās un reģistrācija no 8.30)
Vieta: J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija, Varšavas iela 2, Daugavpils, LV-5404
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 20
Mācības vada: eTwinning vēstnieces, J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolotājas Anna Beļska un Natālija Karpenko

Programma (PDF)

Reģistrācija kursam Daugavpilī – pirmsskolu skolotājiem

Kursi Rīgā

Mērķauditorija: Rīgas un Pierīgas sākumskolu, pamatskolu, vidusskolu un interešu izglītības  skolotāji ar interesi plānot un īstenot mācību projektu
Norises laiks: 2023. gada 16. marts, plkst. 10.00 (ierašanās un reģistrācija no 9.30)
Vieta: Rīgas Teikas vidusskola, Aizkraukles iela 14, Rīga, LV-1006
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 20
Mācības vada: eTwinning vēstniece, Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas, Tālmācības vidusskolas “Rīgas 1. vidusskola” skolotāja Ineta Lielkalne un eTwinning vēstniece, Rīgas Teikas vidusskolas skolotāja Irina Solončuka.

Programma (PDF)

Reģistrācija kursam Rīgā

Kursi Tukumā

Mērķauditorija: Pirmsskolu, sākumskolu, pamatskolu, vidusskolu un interešu izglītības  skolotāji ar interesi plānot un īstenot mācību projektu
Norises laiks: 2023. gada 13. marts, plkst. 9.00 (ierašanās un reģistrācija no 8.30)
Vieta: Tukuma 2. vidusskola, Raudas iela 16, Tukums, LV-3101
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 30
Mācības vada: eTwinning vēstniece, Tukuma 2. vidusskolas skolotāja Kristīne Gereiša un eTwinning vēstniece, Kalnciema vidusskolas skolotāja Inese Zvaigznone.

Programma (PDF)

Reģistrācija kursam Tukumā

 

Radās jautājumi?

Jautājumus par mācībām var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning 6h kurss + norises vieta”).

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi