Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pieteikties dalībai Eiropas līmeņa eTwinning Skolu konferencē

29/04/2024  |  Pieteikšanās mācībām
Jauna meitene runā ruporā.

Šogad Eiropas eTwinning skolu konferences tēma fokusējas uz skolēniem kā virzītājspēku “eTwinning Skola” statusu ieguvušajās izglītības iestādēs. Starptautiskā konference norisināsies no 29. līdz 31. maijam tiešsaistē. Pirmā konferences diena, 29. maijā, tiks straumēta tiešraidē, kurai bez reģistrācijas varēs pievienoties ikviens interesents.

Par konferenci

Šī gada eTwinning Skolu konference apvienos divus svarīgus tematus – skolēnu kā virzītājspēku pārmaiņām skolās un labbūtību izglītības iestādēs. Skolēni skolās spēlē aktīvu lomu un izstrādā ne tikai skolas fizisko vidi, bet arī padara to par vietu, kur atspoguļojas viņu vērtības. Arvien vairāk tiek domāts par skolēnu balsu sadzirdēšanu un iesaistīšanu izglītības iestāžu darbā un nākotnes plānos. Šo tēmu tikai papildina rūpes par labbūtību izglītības iestādēs.

Pieteikšanās otrajai un trešajai konferences dienai atvērta tikai eTwinning Skola statusu ieguvušajām iestādēm un to pārstāvjiem, rakstot uz info@etwinning.lv! Publiski ikvienam interesentam pieejama pirmās dienas tiešraide (tiks pievienota vēlāk).

Programmas uzmetums (PDF)

Pirmās dienas programma:

  • 16:15 – Konferences atklāšana. Uzrunas no (eTwinning Centrālā atbalsta dienesta un Eiropas Komisijas pārstāvjiem.
  • 16:45 – Runa par konferences tēmu, Loredana Popa, Rumānijas eTwinning vēstniece un skolotāja;
  • 17:15 – Runa par konferences tēmu, Valēija Kavioni (Valeria Cavioni), Dr. psych., psiholoģe un psihoterapeite;
  • 18:00 – Tīklošanās aktivitāte

eTwinning Skola

Lai iegūtu šo statusu, vērtē skolotāju aktivitātes ne tikai eTwinning projektos un pašā kopienā, bet arī skolas sagatavotību interneta drošības jautājumos, digitālās pratības veicināšanā, kā pedagogu profesionālo pilnveidi attiecīgajās jomās un skolotāju sadarbību. 2018.gadā statusu piešķīra 24 skolām, 2019. gadā – 10, 2020.gadā – 25, bet 2021. gadā – 22, 2023. gadā – 26 iestādes. Šobrīd pavisam 26 iestādēm ir “eTwinning Skola” statuss, bet drīzumā tiks paziņoti 2024. gada pieteikšanās rezultāti. Skolām statusu piešķirts uz diviem gadiem.

Pilnu “eTwinning Skola” statusu ieguvušo Latvijas skolu karti un plašāku informāciju par pieteikšanos meklē šeit.

 

Attēla autors un avots: Pixelshot no Canva.com.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi