Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pieteikties portāla eTwinning.net tiešsaistes kursam par eTwinning projektu īstenošanu profesionālajās izglītības iestādēs

17/04/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Šī eTwinning Live piedāvātais tiešsaistes kursa mērķis ir palīdzēt profesionālo izglītības iestāžu pedagogiem uzsākt eTwinning projektu, dalīties ar idejām un pieredzēm sadarbības projektu īstenošanā.

Dalībniekiem būs iespēja tikties ar citiem kolēģiem, mācīties vienam no otra un pārrunāt šādus galvenos punktus:

  1. Profesionālās izglītības iespējas dažādās valstīs (mācību programma, mācību priekšmeti, stundu skaits utt.);
  2. Pamatprasmes, sociālās prasmes un metodoloģijas, kas saistītas ar mācību programmām un eTwinning projektiem;
  3. Idejas eTwinning projektiem profesionālajās izglītības iestādēs;
  4. Noderīgi rīki;
  5. eTwinning programmā Erasmus;
  6. eTwinning projektu kvalitāte;

Tēma: How to launch an eTwinning VET project from zero?
Norises laiks: 27.04.2020. – 10.05.2020.
Darba valoda: angļu
Kursu vada: Alicia Sánchez Ortiz

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursu ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Tie ir izstrādāti arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katros tiešsaistes kursos 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursiem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. Pēc veiksmīgas tiešsaistes kursa pabeigšanas saņemsi apliecību par profesionālo pilnveidi.

Foto: Pixabay.com by CR-3D (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi