Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pieteikties portāla eTwinning.net tiešsaistes kursam par dalīto līderību eTwinning Skolās

10/11/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Šajā eTwinning Live piedāvātajā tiešsaistes kursā apgūsi “Dalītās līderības” teoriju skolām. Ar pētījumu palīdzību mēģināsim saprast, kādi ir modeļi, kas ļauj sekmīgi īstenot skolas pārmaiņas, izmantojot demokrātiskāku pieeju – galvenokārt ar iespēju nodrošināšanu skolotājiem un kopīgu līderību. Kursā apskatīsim dažādus skolu prakšu piemērus un pārrunāsim jautājumus, ar kuriem skolēni un skolu vadītāji saskaras, īstenojot (vai mēģinot īstenot) līderību savās skolās.

Tēma: Dalītā līderība eTwinning Skolās – no teorijas līdz praksei
Norises laiks: 12.11.2019. – 26.11.2019.
Reģistrēšanās periods: 04.11.2019. – 13.11.2019.
Darba valoda: angļu

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursu ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Tie ir izstrādāti arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katros tiešsaistes kursos 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursiem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā profesionālā pilnveide.

Foto: Pixabay.com by PublicDomainPictures (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt