Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pieteikties portāla eTwinning.net tiešsaistes kursam par naida runu tiešsaistē

07/11/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Naida runa tiešsaistē kļūst arvien problemātiskāka, un pedagogiem jāapzinās tās negatīvā ietekme uz indivīdiem, grupām un sabiedrību kopumā. Šis tiešsaistes kurss iepazīstinās ar tiešsaistes naida runas koncepciju un parādīs, kā palielināt savu skolēnu noturību pret to. Mēs pētīsim aktivitātes, kuru pamatā ir “Sociālas un aktīvas mācīšanās” pieeja, kas ir efektīvs veids, kā dot iespēju jauniešiem pretoties naida runai tiešsaistē.

Tiešsaistes kurss tiek īstenots sadarbībā ar projektu “SELMA – Hacking Hate”, plašāk par projekta resursiem naida runas apkarošanā šeit.

Tēma: Cīņa pret naida runu ar “SELMA – Hacking Hate”
Norises laiks: 11.11.2019. – 15.11.2019.
Reģistrēšanās periods: 04.11.2019. – 12.11.2019.
Darba valoda: angļu

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursu ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Tie ir izstrādāti arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katros tiešsaistes kursos 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursiem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā profesionālā pilnveide.

Foto: projekta “SELMA – Hacking Hate” tīmekļa vietne

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi