Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pieteikties portāla eTwinning.net tiešsaistes kursam par STE(A)M priekšmetu apgūšanu

09/03/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Šis eTwinning Live piedāvātais tiešsaistes kurss palīdzēs STE(A)M priekšmetus papildināt ar praktisku darbošanos, eksperimentiem, kā arī metodēm, kas iedrošina skolēnus pētīt, improvizēt, veidot, kļūdīties un mēģināt vēl, tādējādi attīstot radošu domāšanu, jaunrades prasmes un problēmu risināšanu.

Tēma: Praktiska darbošanās STE(A)M priekšmetu apgūšanā
Norises laiks: 11.03.2020. – 21.03.2020.
Darba valoda: angļu

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursu ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Tie ir izstrādāti arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katros tiešsaistes kursos 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursiem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā profesionālā pilnveide.

Foto: Pixabay.com by Pavlofox (Creative Commons)

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt